MARVEL

Salon

Marvel Sp. z o.o.

SALON ŁÓDŹ

Al. Śmigłego Rydza 1
90-332 Łódź
tel. 42/ 674 31 11
fax 42/ 674 56 32
sprzedaz.marvel@kiamotors.pl

ZAPRASZAMY
od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 19:00,
w soboty w godzinach: 9:00 - 15:00.
tel: (+48 42) 674 74 49

KIEROWNIK SALONU
Marcin Zajdel
tel. (+48 42) 674 74 49 wew. 18,
tel. kom.: 601 075 068
e-mail: m.zajdel@marvel-kia.pl

HANDLOWCY
Janusz Łoś
tel. (+48 42) 674 74 49 wew. 13,
tel. kom.: 695 050 523
e-mail: j.los@marvel-kia.pl 

Agnieszka Deczyńska- Pełka
tel. (+48 42) 674 31 11 wew. 15
tel. kom. 663 931 592
e-mail: a.deczynska@marvel-kia.pl

Marcin Kramarz
tel. (+48 42) 674 31 11 wew. 15
tel. kom. 601 205 603
e-mail: m.kramarz@marvel-kia.pl


SAMOCHODY UŻYWANE
Przemek Kowalczyk
tel. kom.: 607 080 617
e-mail: przemek.kowalczyk@marvel-kia.pl

SPECJALIŚCI DS. KREDYTÓW, LEASINGÓW I UBEZPIECZEŃ
Anna Dębowska
tel. (+48 42) 674 31 11 wew. 28,
tel. kom.: 691 948 452
e-mail: a.debowska@marvel-kia.pl

SPRZEDAŻ DLA FIRM

KIEROWNIK DZIAŁU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
Paweł Jański
tel. (+48 42) 674 31 11, 674 74 49 wew. 16
tel. kom.: 695 05 05 49
fax. (+48 42) 674 56 32
e-mail: p.janski@marvel-kia.pl

KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY DO FIRM 
Tomasz Mroczek 
tel. kom.: 601 810 902 
e-mail: t.mroczek@marvel-kia.pl

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY DO FIRM
Kamil Karbownik
tel. kom.: 603 404 415
e-mail: k.karbownik@marvel-kia.pl

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY DO FIRM
Bożena Górska
tel. kom.: 665 110 800
e-mail: b.gorska@marvel-kia.pl

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY DO FIRM
Paweł Cybulski
tel. kom.: 504 300 333
e-mail: p.cybulski@marvel-flota.pl

 

 
Akceptuję

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywanie plików cookies w serwisie. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.kia.com/pl/content/cookies/

Akceptuj Zrezygnuj
No cookie mode | Read more